Naprawy powypadkowe


Od niemal 40 lat zajmujemy się usuwaniem szkód wypadków komunikacyjnych .Wypadek drogowy to bardzo nieprzyjemne przeżycie, jednak jesteśmy tutaj, aby pomagać w tych trudnych chwilach. Nasza firma załatwi wszelkie niezbędne formalności oraz ustali dogodny termin naprawy. Zgłoszenie szkody komunikacyjnej można przeprowadzić poprzez przycisku poniżej. Dzięki wieloletniej tradycji likwidujemy szkody wszystkich ubezpieczalni, a nasze usługi przeprowadzamy także w systemie bezgotówkowym. Oznacza to, że wszelkie rozliczenia przeprowadzamy z Państwa towarzystwem ubezpieczeniowym.ZGŁOŚ SZKODĘ

Autoholowanie
pojazdów

Lakierowanie
samochodów

Samochody
zastępcze

Likwidacja szkody


W naszym serwisie można również przeprowadzić zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela. Po wykonaniu odpowiedniej dokumentacji możemy przystąpić do naprawy samochodu. Nasz zespół w pocie czoła stara się sprostać wszelkim wymaganiom wszystkich klientów. Naprawa pojazdu trwa zwykle kilka dni zależnie od dostępności części i stopnia uszkodzenia pojazdu. Jeżeli przed zgłoszeniem szkody chciałbyś dowiedzieć się więcej o wolnych terminach, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy bądź telefoniczne

Grzegorz Schewe +48 501 549 700

Krzysztof Schewe +48 508 250 784

 

Opinie naszych klientów:

 • review rating 5  Do Pana Grzegorza trafiłam z polecenia. Nie mogli polecić lepiej! Właściciel nie dość, że bardzo pomocny, komunikatywny, miły, robi świetną robotę, to jeszcze wszystkim się zajął. Zostawiłam swoje autko, czekało na mnie już zastępcze. Przyjechałam po odbiór mojego Forda i... nic w ostatnim czasie nie zaskoczyło mnie bardziej niż jego odbiór. Nie dość, że po wgnieceniach w boku ani śladu, to dodatkowo pięknie odnowiony, wyczyszczony i dosłownie pachnący. Papierologii mało, za to bardzo dobry kontakt. Zawsze odbierze/ oddzwoni. Kolizja? Nie ma co się stresować! Autko oddać do Pana Grzegorza i jego świetnych fachowców, zastępczym można śmiało śmigać, by potem odebrać profesjonalnie odnowioną furkę. Mogłabym jeszcze sporo pisać. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona usługami u Pana Schewe. Nic, tylko śmiało polecać Profesjonalizm pełną parą.

  thumb Magda Sz
  11/28/2019

  review rating 5  Samochód oddałem do naprawy z polecenia i się nie zawiodłem . Wszystko z zlecenia a nawet troszkę więcej zostało naprawione. Pan Grzegorz jest profesjonalistą z doświadczeniem godnym polecenia . Polecam wszystkim kierowcą którzy mieli kolizję aby samochód odlali Panu Grzegorzowi nie zawiodą się. Mój samochód Gulietta po odbiorze wygląda tak jakby pierwszy raz wyjechał z salonu. Pozdrawiam Bogdan

  thumb bogdan fabrykiewicz
  12/09/2019
 • review rating 5  Do Pana Grzegorza trafiłam za pierwszym razem przez przypadek.Już trzy razy ratował mnie z opresji zawsze bardzo pomocny. Dzień przed wigilią porysowałam całą maskę samochodu boki i dach, wyglądało to naprawdę fatalnie.Po rozmowie z Panem Grzegorzem uspokoiłam się bardzo,po przyjeździe do warsztatu sprawa została załatwiona od ręki.Pełne zaangażowanie,uśmiech,pozytywna energia która w tamtym momencie była mi bardzo potrzebna. Po prostu cuda w święta się zdarzają. Samochód odebrałam po 5 godzinach, wygląda jak nowy. Wszystko w bardzo dobrej cenie. W tym warsztacie pracuje ekipa profesjonalnych fachowców, którzy mają przede wszystkim na uwadze dobro klienta. Dziękuję chłopaki , zdecydowanie polecam!!!

  thumb Dorota
  12/24/2019

  review rating 5  Pan Grzegorz to wspaniały fachowiec i jak się okazuje wspaniały człowiek. Dwukrotnie auto wyjeżdżało jak z salonu. Szkoda, że nie trafiłem tu wcześniej. Dziękuję Panie Grzegorzu. Polecę każdemu z czystym sumieniem.

  thumb Marek Jamborowicz
  12/11/2019
 • review rating 5  Do warsztatu Pana Grzegorza Schewe przy ul. Otomińskiej 21, trafiłem przez przypadek. Szukałem kogoś, kto usunie wgnioty i naprawi 2 większe uszkodzenia w karoserii mojego samochodu. Ten warsztat polecił mi mechanik zajmujący się wyłącznie wgniotami. To naprawdę było świetne polecenie. Pan Grzegorz zajął się moim problemem kompleksowo. Podjął się formalnego zgłoszenia moich szkód w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Załatwił za mnie wszystkie formalności. Na czas naprawy udostępnił mi bezpłatnie samochód zastępczy, który, co bardzo ważne dla komfortu jego użytkowania, posiadał ubezpieczenie AC, więc czułem się bezpieczny, że jeżeli przytrafi się np. jakieś zdarzenie parkingowe lub inne, nie będę musiał ponosić konsekwencji finansowych. Jednym z większych uszkodzeń były mocno wgniecione drzwi, które zostały wymienione (w innych warsztatach chciano je wyklepywać i szpachlować lub tylko szpachlować). Ponadto oprócz usunięcia tych dwóch większych uszkodzeń w ramach ubezpieczenia, Pan Grzegorz gratisowo usunął mi 4 wgnioty bez szpachlowania, a także usunął duże przytarcia obu naroży zderzaka. Oprócz tego usunął rdzewienia i polakierował obrzeża nadkoli obu tylnych błotników i rdzawe podpuchnięcie słupka przedniej szyby. W dodatku wykonał polerkę całej karoserii. Samochód po prostu wizualnie „odżył”. I na koniec „bomba”. Pan Grzegorz dodatkowo w gratisie wykonał konserwację podwozia. Wiem, że trudno uwierzyć. Ja sam nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak świetną jakością obsługi warsztatowej, a parę latek już na karku mam. A przy tym wszystkim Pan Grzegorz jest bardzo sympatyczną i przyjazną osobą. Oczywiście nie życzę sobie kolejnych skuch z karoserią, ale jeżeli takowe się zdarzą, z pewnością ponownie skorzystam z usług Pana Grzegorza, będąc pewnym jego wysokich standardów. I żeby nie było domysłów – nie jestem Pana Grzegorza krewnym, kumplem czy znajomym. Piszę to wszystko, bo uważam, że mu się to należy. W pełni zasługuje na taką opinię.

  thumb W S
  9/19/2019

  review rating 5  Pan Grzegorz to wspaniały fachowiec i jak się okazuje wspaniały człowiek. Dwukrotnie auto wyjeżdżało jak z salonu. Szkoda, że nie trafiłem tu wcześniej. Dziękuję Panie Grzegorzu. Polecę każdemu z czystym sumieniem.

  thumb Marek Jamborowicz
  12/11/2019
Nagroda
Zadzwoń
Mapa